Feladás dátuma
2023.01.13
Részleg
Reálszisztéma Toyota Buda, Lexus Buda
Munkavégzés helye
Budapest, Budaörsi út 185-195.

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

műszaki kisegítő

munkakörbe keres kollégát a Budaörsi úti telephelyére.

Feladatok

Gépjármű technikus (autószerelő) csapat munkának támogatása:

  • Kisebb szervizek, standard munkák elvégzése;
  • Gumi és kerékcserék lebonyolítása;
  • Gumik és kerekek mozgatása;
  • Műhelyrend fenntartása;
  • Autók átvétele és mozgatása telephelyen belül.

MUNKAIDŐ:

  • 7:30-16:30, minden hétköznap
  • hosszútávon szabadnapos rendszer lehetősége (heti 4 munkanap 7:00-18:00)
  • Hétvége szabad

Elvárások

  • Műszaki beállítottság/érdeklődés;
  • Jó kézügyesség;
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés;
  • Folyamatos fejlődni akarás;
  • Csapatban dolgozni tudás;
  • Fizikai teherbíró képesség;
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Amit cégünk nyújt

  • A csapat:
    • 1 vezető szerelő;
    • 3 technikus és
    • 1 műszaki kisegítő
  • Kiszámítható, hosszú távú munkahely.
  • Továbbképzések, oktatások és tréningek.
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel.
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem.
    • nettó:320-355.000 Ft (tudás és tapasztalat függő) (Bruttó:480-532.500 Ft.)
  • + Év végi prémium állományba töltött évek után
  • + Szép kártya juttatás próbaidő után havi 15.000 Ft.
  • Kedvezményes gépkocsi bérleti lehetőség