Autószerelő technikus (Budaörsi út)

Feladás dátuma
2023.03.21
Részleg
Reálszisztéma Toyota Buda
Munkavégzés helye
Budapest, Budaörsi út 185-195.

Feladatok

  • Jármű karbantartás, szervizek;
  • Műszaki vizsgára felkészítés;
  • Visszahívási kampányok;
  • Hibrid rendszer karbantartás;
  • Motor és hajtómű diagnosztikai munkák;
  • Fék-futómű rendszerek javítása.

MUNKAIDŐ:

  • minden hétköznap 7:30-16:30-ig;
  • hétvégén nincs munkavégzés.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség;
  • Szakmai tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Szakma szeretete és elhivatottság;
  • Alapos, megbízható és igényes munkavégzés.

Amit cégünk nyújt

  • Vadonatúj műhely, 11 állás, új berendezések, gépek és szerszámok;
  • Kiszámítható, hosszú távú munkahely;
  • Továbbképzések, oktatások és tréningek;
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel;
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem. Tapasztalat alapján:
    • 0 éves autószerelői tapasztalat: nettó 250-280.000 Ft (bruttó 375-420.000 Ft)
    • Junior (1-2 éves autószerelői tapasztalat): nettó 300-350.000 Ft (bruttó 450-525.000 Ft)
    • Haladó (2-3 éves autószerelői tapasztalat): nettó 370-380.000 Ft (bruttó 555-570.000 Ft)
    • Profi (4-5 év feletti autószerelői tapasztalat): nettó 480-510.000 Ft (bruttó 720-765.000 Ft)
  • Év végi prémium állományba töltött évek után;
  • Szép kártya juttatás próbaidő után havi 15.000 Ft;
  • Kedvezményes gépkocsi bérleti lehetőség;
  • Díjmentes színházjegy igénylési lehetőség.