Bolti értékesítő – Menedzser Shop

Feladás dátuma
2018.03.10
Részleg
Menedzser Shopok
Munkavégzés helye
Budapest, Mammut és/vagy Westend

SAMSONITE és SWAROVSKI kiemelt értékesítésére keresünk a Reálszisztéma Menedzser Shopok budapesti üzleteibe talpraesett, magára és környezetére igényes, felelősségteljes

BOLTI ELADÓT

Feladatok

HA igazán fontos számodra a VEVŐ és a MINŐSÉG, akkor jelentkezz!

teljes munkaidőben, kereskedelmi tapasztalattal. AKTÍV ANGOL nyelvtudás alapfeltétel! Munkavégzés helye: Westend, Mammut II.

  • A Samsonite és a Swarovski termékkörre történő specializálódás
  • Vevők magas színvonalú kiszolgálása, termékismeret és termékajánlás
  • Üzletvezető munkájának segítése
  • Áruátvétel, áru rendezés
  • Kasszázás, számítógépes programok használata

Azt a lelkesedést várjuk el Tőled, amivel nap mint nap a legjobbat szeretnéd adni, mert mi erre törekszünk!

Előnyt jelent

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • További idegen nyelvek ismerete
  • Haladó Excel, Word és számítógépes ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve releváns munkatapasztalat
  • Irányultság a forgalmazott márkák felé: Samsonite, Swarovski, Guess, Calvin Klein, Porsche Design, Montblanc, Kipling, Hedgren, Waterman, Parker, Realsystem, American Tourister, Hedgren

Amit cégünk nyújt

  • Igényes és színvonalas munkakörnyezet, prémium termékek
  • Aktív és változatos napi munka
  • Nemzetközi prémium márkákat fogsz megismerni és megszeretni
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Kezdés azonnal!

Üzleteink:

www.realwebshop.hu

Reálszisztéma Menedzser Shopok

Budapest, Westend City Center, földszint (0630 525 9853)

Budapest, Mammut II, 1. emelet (0630 655 7835)

Szeged, Kárász utca 3. (0630 682 1755)

facebook.com/RealszisztemaMenedzserShop