Gépjármű alkatrész értékesítő

Feladás dátuma
2018.09.20
Részleg
Reálszisztéma Toyota Buda
Munkavégzés helye
Budapest XI. kerület, Budaörsi út 185-195. és Halásztelek

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

gépjármű alkatrész értékesítő

  munkakörbe keres kollégát budapesti és halászteleki telephelyére.

Feladatok

A raktárban jelenleg 5 fő dolgozik reggel 7:00-18:00-ig, különböző munkarendekben.

Szeretnénk a szerviz kapacitást növelni, ennek érdekében az alkatrész ellátó személyzet erősítése szükséges.

A feladat:

  • Szerviz technikusok, és ügyfelek gépjármű alkatrésszel történő kiszolgálása
  • Alkatrészek azonosítása elektronikus keresőprogramból
  • Bevételezés kiadás
  • Raktárközi anyagmozgatás

Munkarend:

  • 7-18:00 heti 4 nap, egy nap szabad, vagy megegyezés szerint
  • Hétvége szabad

Rólunk:

Cégünk a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek kereskedelmével és szervizelésével foglalkozik.

Fő tevékenységi körünk, személy és kis haszonjárművek teljes körű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése műszaki vizsgáztatása, flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

Átlagos dolgozói létszám 130-140 fő.

Nyitva tartás 7:00-18:00-ig.

Ügyfélkörünk 60 %-ban magánszemély a 40 % cégek, flottakezelők.

A Budaörsi úti telephelyen Lexus és Toyota értékesítés, Halásztelken csak Toyota. 2018-tól Lexus szerviz is.

Elvárások

Munkamánia

Szakirányú végzettség

„B” kategóriás jogosítvány

Amit cégünk nyújt

Nettó:220.000 -270.000 Ft/hó bér (tudás, és tapasztalattól függően)

Kiszámítható, hosszú távú munkahely

Oktatások tanfolyamok folyamatosan

Sikeres csapatmunkában való részvétel