Toyota és Lexus gépjármű mozgató sofőr és autóápoló

Feladás dátuma
2021.05.13
Részleg
Reálszisztéma Toyota M0
Munkavégzés helye
Halásztelek, Rákóczi Ferenc utca 144.

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

autómozgató sofőr és gépjármű mosó-autóápoló munkakörbe

keres kollégát halásztelki telephelyére.

Feladatok

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése gépjármű mozgató sofőr és autóápoló munkakörbe keres kollégát halásztelki telephelyére.
Feladatok:
-A szervizbe érkező autók telephelyen belüli mozgatása, a műhely, a parkoló és a mosó között
-Új autók átvétele, a szállítótól, azok tárolási helyre történő mozgatása
-Napi 40-50 autó mozgatása és elhelyezése 30.000 m2-es telken
-Autómosás, autóápolás
B kategóriás jogosítvány szükséges! Szakképesítést nem igényel.
Munkavégzés helye: Halásztelek
Jelentkezést e-mailben várunk!
mohovicsa@realszisztema.hu

Elvárások

Munkabírás

Önállóság, precizitás

„B” kategóriás jogosítvány

Amit cégünk nyújt

Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely
Munkaidő: 7:00-16:00-ig és 09:00-18:00-ig heti váltásban vagy 07:00-18:00-ig heti 4 munkanap, 1 hétköznap szabadnap
Munkabér bruttó 255-315.000 Ft

Zárt mosó, fűtött tiszta helységek

Sikeres csapatmunkában való részvétel

Rólunk:

Cégünk, a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek kereskedelmével és szervizelésével foglalkozik.

Fő tevékenységi körünk, személy és kis haszonjárművek teljes körű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése műszaki vizsgáztatása. Flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

Átlagos dolgozói létszám 130-140 fő.

Nyitva tartás 7:00-18:00-ig.

Ügyfélkörünk 60 %-ban magánszemély a 40 % cégek, flottakezelők.

A Budaörsi úti telephelyen Lexus és Toyota értékesítés, Halásztelken csak Toyota,  2018-tól Lexus márkaszerviz is.

A csapat (telephelyenként):

  • 1 fő műszakvezető
  • 3 fő munkafelvevő
  • 1 vezető szerelő
  • 5 technikus

Munkarend:

  • 7-18:00 heti 4 nap, egy nap szabad
  • Szombat: 09:00-13:00 4-6 hetente külön díjazással