Gépjármű technikus, autószerelő – Toyota és Lexus

Feladás dátuma
2018.09.12
Részleg
Reálszisztéma Toyota Buda, Reálszisztéma Toyota M0, Lexus Buda
Munkavégzés helye
Budapest XI. kerület, Budaörsi út 185-195. és Halásztelek

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése

gépjármű technikus, autószerelő munkakörbe

keres kollégát a budapesti és/vagy halásztelki telephelyeire

Feladatok

Rólunk:

Cégünk, a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek kereskedelmével és szervizelésével foglalkozik.

Fő tevékenységi körünk, személy és kis haszonjárművek teljes körű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése műszaki vizsgáztatása. Flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

Átlagos dolgozói létszám 130-140 fő.

Nyitva tartás 7:00-18:00-ig.

Ügyfélkörünk 60 %-ban magánszemély a 40 % cégek, flottakezelők.

A Budaörsi úti telephelyen Lexus és Toyota értékesítés, Halásztelken csak Toyota,  2018-tól Lexus márkaszerviz is.

A csapat (telephelyenként):

  • 1 fő műszakvezető
  • 3 fő munkafelvevő
  • 1 vezető szerelő
  • 5 technikus

Munkarend:

  • 7-18:00 heti 4 nap, egy nap szabad
  • Szombat: 09:00-13:00 4-6 hetente külön díjazással

Elvárások

Munkamánia

Szakirányú végzettség

„B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Toyota típusok alapos ismerete, STEP vizsga

Angol nyelvismeret

Amit cégünk nyújt

nettó:180.000 -270.000 Ft/hó bér (tudás, és tapasztalattól függően)

Kiszámítható, hosszú távú munkahely

Oktatások tanfolyamok folyamatosan

Sikeres csapatmunkában való részvétel

Fényképes önéletrajz és motivációs levél