HR koordinátor Autó Buda

Feladás dátuma
2022.04.22
Részleg
Reálszisztéma Toyota Buda
Munkavégzés helye
Budapest, Budaörsi út 185-195.

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése HR ügyintéző munkakörbe keres kollégát a Budaörsi úti telephelyére.

Feladatok

  • Munkakörök megismerése, állásinterjúk készítéséhez
  • Állásinterjúk előkészítése, időpontok egyeztetése
  • Fizetésekhez tartozó adminisztratív teendők elvégzése
  • Csapatépítő foglalkozások felkutatása, megszervezése
  • Szakmai iskolákkal kiépített kapcsolat ápolása
  • Végzős tanulók felkutatása, állásajánlat céljából
  • Új hirdetési csatornák felkutatása, és működtetése
  • Új dolgozó ki és beléptetéséhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkarend: Heti 5 nap munka 7:00 (8:00) -16:00 (17:00) -ig.

Elvárások

  • Excel, Word, PowerPoint magas szintű kezelése
  • Jó társalgási képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Önállóság, precizitás
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Amit cégünk nyújt

  • Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely
  • Továbbképzések, tréningek
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem nettó:
    • Kezdő fizetés nettó: 300-330.000 Ft (bruttó 450-525.000,- Ft. tudás és tapasztalat függő)
    • Próbaidő utáni fizetés nettó: 350.000 Ft (bruttó: 525.000 Ft)
    • 1 év utáni fizetés nettó: 400-420.000 Ft (bruttó: 600.-630.000 Ft)
  • Év végi prémium állományban töltött évek után.
  • SZÉP kártya juttatás 12.500,- Ft/hó próbaidő után.
  • Kedvezményes gépkocsi bérleti lehetőség.
  • Céges telefon, korlátlan telefonálási kerettel, 4 GB Internet használattal
  • Hosszabb távon teljesítménytől függő szolgálati autó használati lehetőség

Cégünk, a Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft. Halásztelken 1998-tól Toyota, 2002-től Budapesten Toyota és Lexus gépjárművek márkakereskedelmével és szervizelésével foglalkozik.

Fő tevékenységi körünk, személy- és kis haszonjárművek teljes körű karbantartása, karosszéria javítása, fényezése műszaki vizsgáztatása. Flotta partnerek gépjárműveinek kezelése.

Fényképes önéletrajzot várunk e-mailben.