Irodavezető – Realsystem Kiadó

Feladás dátuma
2020.07.06
Részleg
Realsystem Kiadó
Munkavégzés helye
Halásztelek, Rákóczi Ferenc utca 144.

A Reálszisztéma Kft.-hez tartozó Realsystem Kiadó irodavezető munkatársat keres.

Feladatok

  • Klasszikus irodavezetői feladatok, beérkező postai levelek, küldemények fogadása
  • Bejövő, kimenő számlák, dokumentumok iktatása, digitalizálása
  • Számlák, szállítólevelek kiadása saját programban, házi pénztár kezelése és nyilvántartása
  • Lebonyolítja az irodai beszerzéseket, vezeti a jelenléti íveket, szabadság nyilvántartást
  • Éves leltár készítése, készletrendezés, valamint a raktár-logisztika támogatása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi
  • Kezdeményezőképes, önálló munkavégzés
  • Microsoft Office ismerete (Word, Excel…)
  • Pontosság, precizitás, rendszerező képesség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, segítőkész hozzáállás
  • Önálló munkavégzés képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség

Amit cégünk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • Éves prémium
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szilárd vállalati háttér
  • Céges mobiltelefon használat
  • Munkavégzés helye: Halásztelek, Rákóczi Ferenc utca 144.

Fényképes önéletrajz és kísérőlevél