Lexus Buda – Recepciós, Hostess

Feladás dátuma
2019.10.14
Részleg
Lexus Buda
Munkavégzés helye
Budapest, Budaörsi út 185-195.

Feladatok

Beérkező ügyfelek fogadása, eligazítása, kiszolgálása.
LEXUS CAFE & LOUNGE-ban várakozó ügyfeleink vendéglátása.
Telefonon érdeklődők tájékoztatása.
Házipénztár kezelése.

Elvárások

Kiváló kommunikációs készség személyesen és telefonon.
Udvarias, mosolygós, talpraesett, ügyfélorientált személyiség.
Kulturált megjelenés, határozott fellépés.
Pozitív szemlélet és dinamikus munkavégzés.
Középfokú végzettség.
MS Office felhasználói szintű számítógépes ismeret.
Angol nyelv ismerete.

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
B kategóriás vezetői engedély.
További idegen nyelv ismerete az angol mellett.

Amit cégünk nyújt

Kiváló munkakörülmények, profi csapat.
Kiszámítható, hosszú távú, stabil munkahely.
Továbbképzések, tréningek.

Várjuk fényképes önéletrajzodat pár mondatos kísérőlevéllel, miért jelentkezel az info@realszisztema.hu címre!