Lexus szervíz vevőszolgálati asszisztens

Feladás dátuma
2021.05.17
Részleg
Lexus Buda
Munkavégzés helye
Budapest, Budaörsi út 185-195.

A Reálszisztéma Autó Buda keres Lexus szervíz ügyfélszolgálati asszisztenst!

Feladatok

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus kereskedésébe keresünk új csapattagot budaörsi telephelyünkre vevőszolgálati asszisztens pozícióba teljes munkaidőben! Téged keresünk ha: Műszaki ember vagy, mégis jól megtalálod a hangot az emberekkel, és szívesen segítesz nekik?

Főbb feladatok:

• Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, társterületekkel.

• Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve, a gépjármű javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése.

• Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról

• (Technikus munkatársak által elvégzett javítási munkák minőség ellenőrzése.)

• Munkák hibák, ügyféllel történt egyeztetések pontos dokumentálása, rögzítése az ügyviteli rendszerben.

Önéletrajzot várunk e-mailben: mohovicsa@realszisztema.hu

Ismerd meg a céget: www.realszisztema.hu Ismerd meg szalonjainkat: www.lexusbuda.hu www.toyotabuda.hu

Elvárások

  • Adminisztrációban precíz munkavégzés
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Amit cégünk nyújt

  • Év végi prémium állományba töltött évek után, kedvezményes gépkocsi bérleti lehetőség, műhelyhasználati lehetőség.
  • Munkaruha, munkacipő biztosítása
  • Kiszámítható, hosszú távú munkahely, 32 éves céges háttér
  • Kiemelt prémium munkakörülmények
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Hosszú távra tervezünk!

Fizetés:

  • 1-3. hónapig Bruttó 255.000 Ft
  • hótól Bruttó: 270-300.000 Ft

Fényképes önéletrajzot várunk e-mailben.