Műszaki igazgatói asszisztens

Feladás dátuma
2022.04.22
Részleg
Reálszisztéma Toyota Buda
Munkavégzés helye
Budapest, Budaörsi út 185-195.

Az ország legnagyobb Toyota és Lexus márkakereskedése műszaki igazgatói asszisztens munkakörbe keres kollégát a Budaörsi úti halászteleki telephelyére.

Feladatok

  • Bejövő hívások
  • Projektek előkészítése, előadási anyagok előkészítése (PPT-k)
  • Állásinterjúk előkészítése, időpontok egyeztetése
  • Területi vezetők munkájának koordinálása
  • Tárgyalási jegyzőkönyvek készítése
  • Munkarend: heti 5 nap munka 7:00 (8:00) -16:00 (17:00) -ig.

Elvárások

  • Excel Word Power Point magas szintű kezelése
  • Nagyfokú munkabírás
  • Jó társalgási képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, precizitás
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás

Amit cégünk nyújt

  • Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely
  • Továbbképzések, tréningek
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem nettó:250-300.000 Ft (tudás és tapasztalat függő)
  • Év végi prémium állományba töltött évek után.
  • Kedvezményes gépkocsi bérleti lehetőség.
  • Szolgálati laptop
  • Céges telefon, korlátlan telefonálási kerettel, 2 GB Internet használattal
  • Hosszabb távon teljesítménytől függő szolgálati autó használati lehetőség