Swarovski Váci utca Dél – Bolti Eladó

Feladás dátuma
2018.09.29
Részleg
Swarovski
Munkavégzés helye
Budapest, V. kerület Váci utca 78-80.

A Váci utca déli szakaszán hamarosan nyíló Swarovski üzletbe keresünk idegen nyelvet beszélő bolti eladókat!

Feladatok

Legfontosabb feladatod a vásárlók magas szintű kiszolgálása lesz a Swarovski eladási sztenderdjeinek megfelelően. Természetesen ezt megtanítjuk, hiszen számos tréningen fogsz részt venni, és folyamatosan fejlesztünk. Ehhez viszont elengedhetetlen saját magad fejlesztése és az akarat, amivel jobbá szeretnél válni a hivatásodban!

Minden betérő embert köszöntünk és segítünk, valamint főként inspiráljuk a vásárlásra! Nagyon sok turista jár nálunk, így elengedhetetlen minimum az angol nyelv magas fokú ismerete!

Mikben fogsz még részt venni?

Üzlet esztétikus rendezése

Üzlettér rendben tartása

Áru átvétel

Leltárban való részvétel

Kasszázás

Minden olyan munka, amit felelősségteljesen és hatékonyan el tudsz végezni az üzletben!

Elvárások

ANGOL nyelv minimum társalgási szintű ismerete

További idegen nyelvek ismerete! Orosz, kínai, …

Igényes megjelenés, igényes munkavégzés

Proaktív és kommunikatív személyiség

Előnyt jelent

Kereskedelmi tapasztalat, de még inkább AMBÍCIÓ!

Idegen nyelvismeret, ANGOL és más nyelvek

Előnyt jelent, ha tudod, miért jelentkezel és hova. Várjuk önéletrajzodat és pár mondatot arról, miért szeretnél velünk dolgozni.

Amit cégünk nyújt

30 éve működő cég vagyunk, stabil munkahelyet biztosítunk kollégáinknak. A Swarovski legnagyobb hazai partnere a Reálszisztéma számos üzlettel Budapesten (Westend, Mammut) és vidéken (Pécs, Szeged, Kecskemét). Olyan további márkákkal dolgozunk együtt sikeresen, mint a Samsonite, Montblanc, Guess.

Versenyképes fizetés

Előrelépési lehetőség

Folyamatos képzés

Igényes munkakörnyezet

Prémium márka know-how

Dolgozói ékszer és dolgozói ruha próbaidő után

Javasoljuk, keresd fel weboldalunkat és ismerd meg a céget, mielőtt eljössz hozzánk interjúra! Szeretünk hosszú távon dolgozni egy csapatban, így számunkra fontos, hogy magadénak érezd az üzletet és tényleg azért válaszd ezt a munkát és munkahelyet, mert perspektívát találsz benne saját személyes céljaiddal összhangban.