Szerviztanácsadó/munkafelvevő

Feladás dátuma
2023.03.20
Részleg
Reálszisztéma Toyota Buda
Munkavégzés helye
Budapest, Budaörsi út 185-195.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, társterületekkel;
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve, a gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése;
  • Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról;
  • (Technikus munkatársak által elvégzett javítási munkák minőségellenőrzése.)
  • Munkák hibák, ügyféllel történt egyeztetések pontos dokumentálása, rögzítése az ügyviteli rendszerben.

MUNKAIDŐ:

  • Minden hétköznap 7:00-16:00 vagy 8:00-17:00
  • Hétvége szabad

Elvárások

  • Gépjármű műszaki ismeretek;
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság;
  • Önállóság, precizitás,
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség;
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési rutin;
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

  • Toyota és Lexus típusok alapos ismerete, STEP vizsga előny;
  • Szakirányú végzettség (autószerelő, gépjármű villamossági szerelő);
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban.

Amit cégünk nyújt

  • Jó munkakörülmények, kiszámítható, hosszú távú munkahely;
  • Továbbképzések, tréningek;
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem:
    • 0-2 éves munkafelvevői tapasztalat: nettó 330-350.000 Ft
    • 2-3 éves munkafelvevői tapasztalat: nettó 380.000 Ft
    • 3 év feletti munkafelvevői tapasztalat: nettó 430-450.000 Ft
  • Év végi prémium állományba töltött évek után;
  • Szép kártya juttatás próbaidő után havi 15.000 Ft;
  • Idegen nyelv beszélése esetén nyelvpótlék;
  • Kedvezményes gépkocsi bérleti lehetőség;
  • Céges telefon, korlátlan telefonálási kerettel, 4 GB Internet használattal;
  • Díjmentes színházjegy igénylési lehetőség.